Kullanıcı Gizlilik Sözleşmesi

Socitify tarafından satışı gerçekleştirilen herhangi bir ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Bu hususlar müşteri hakları başta olmak üzere kurumsal haklarımızı da güvence altına almaktadır.

  1. İnternet sitemiz aracılığıyla satın almış olduğunuz ürünün teslimat süreci tamamlanmadan internet sitemiz başta olmak üzere farklı bir sistemden aynı satın alım işlemini gerçekleştirmeyin. Bu durum gerçekleştiğinde siparişinizin teslimatını olumsuz etkileyen sonuçlarla karşılaşabilir ve tarafımızdan hak talep edemezsiniz.
  2. İnternet sitemizden satın alacağınız ürünler (Gerçek Takipçi, Türk Takipçi, Düşmeyen Takipçi, Bayan Takipçi, Türk Beğeni, Reels Beğeni, Otomatik Beğeni, Hikaye İzlenme, Reels İzlenme, Video İzlenme) her hangisi olursa olsun sipariş öncesinde hesap gizliliğinizin “Herkese Açık” konumda olmasına dikkat edin.
  3. Hizmetin teslimat süreci boyunca bizden kaynaklı bir sorun sebebiyle teslimat gerçekleşmezse ödemiş olduğunuz ücret anlık olarak iade edilir. (Kredi Kartı ve Banka Kartı ile yapılan ödemelerin iade süresi 7 güne kadar uzayabilir.)
  4. İnternet sitemizden satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin hiçbirinde herhangi bir şekilde garantili hizmet ibaresi bulunmamaktadır. Bu sebeple teslimat sonrasında yaşanan düşüşlerde telafi gönderimi sağlamak bizim insiyatifimizde olacaktır.
  5. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişler tam otomatik siteme dayalı çalıştığımız için anlık olarak teslimat sırasına alınır. Tam teslimatın gerçekleşmesi 48 saate kadar uzayabilir.
  6. İnternet sitemizden ürün satın alma süresinde herhangi bir illegal profile ürün satın almaya çalışırsanız siparişiniz iptal edilir.
  7. Instagram tarafından yapılan güncellemeler sebebiyle hesabınızda işlem engeli ya da kapatılma gibi durumlar gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda ortaya çıkan olumsuzlukları bizimle bağdaştırmayınız.
  8. Telafi Talep Et sayfası aracılığıyla tüm düşüşlere karşı ömür boyu garanti sunulur.
  9. Markamız Kayıtlı / Kayıtsız tüm müşterilerine belirli zaman dilimlerinde kampanya tanıtım amaçlı "E-posta ve SMS" gönderimi sağlamaktadır.

Socitify internet sitesini kullanarak verdiğiniz tüm siparişlerde bu maddelerin tamamını kabul etmiş sayılırsınız. İşbu sözleşmede her zaman değişiklik yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.