Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Düşmeyen Takipçi
Sepette %5 İndirim Kazan! Kayıt Ol!
Düşmeyen Takipçi %75 İndirimde! Git
Standart Teslimat
Kadın Ağırlıklı Teslimat
Hızlı Teslimat
Sipariş verildiği anda işleme alınır, kısa süre içerisinde teslimat gerçekleşir.
FIRSAT
Instagram 100 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

37.49 TL 15.99 TL
FIRSAT
Instagram 250 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

59.99 TL 24.99 TL
FIRSAT
Instagram 500 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

77.49 TL 40.99 TL
FIRSAT
Instagram 750 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

119.99 TL 55.99 TL
FIRSAT
Instagram 1000 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

149.99 TL 70.99 TL
FIRSAT
Instagram 1500 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

224.99 TL 85.99 TL
FIRSAT
Instagram 2000 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

277.49 TL 100.99 TL
FIRSAT
Instagram 3000 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

419.99 TL 149.99 TL
FIRSAT
Instagram 4000 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

559.99 TL 180.99 TL
FIRSAT
Instagram 5000 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

719.99 TL 225.99 TL
FIRSAT
Instagram 7500 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

1049.99 TL 305.99 TL
FIRSAT
Instagram 10.000 Düşmeyen Takipçi

Ömür Boyu Telafi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

1419.99 TL 405.99 TL
Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen tüm soruların yanıtı aşağıda bulunuyor.

Instagram Düşmeyen Takipçi Paketi Nedir?
Instagram’da uygun fiyatlarla takipçi sayınızı arttırmak için sizlere sunulan takipçi paketidir. Bu paketin içerisinde yabancı gerçek profiller bulunmaktadır.
Instagram Düşmeyen Takipçi Paketi Neden Alınmalıdır?
Instagram’da düşük bütçelerle kısa süre içerisinde takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız bu durumda bu paketleri tercih etmeniz gerekmektedir.
Instagram Düşmeyen Takipçi Paketinin Teslimat Süresi Nedir?
Instagram’da sizlere yüksek takipçi sayısı getirisine sahip olan bu paketin teslimat süresi satın alım aşamasında sunuluyor. Her sipariş anlık olarak işleme alınmakta ve verilen süre zarfında tamamlanmaktadır.
Instagram Düşmeyen Takipçi Paketi Hesabıma Zarar Verir Mi?
Hayır. Yüksek takipçi sayısını sizlere sunan bu paketin hesabınıza herhangi bir olumsuz etkisi olmayacaktır.
Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Alırken Hesap Şifresi Vermeli Miyim?
Hayır. Hiçbir şekilde sizlere takipçi gönderimi yapmak için hesap şifresi talebi gönderilmemektedir. İşlemler sadece kullanıcı adı ile gerçekleştiriliyor.
Instagram Düşmeyen Takipçi Mobil Ödeme İle Satın Alınır Mı?
Evet. Hem faturalı hem de faturasız olan Turkcell ve Vodafone hatlarınızdan düşmeyen takipçi paketini satın alabilirsiniz.

Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al - Instagram Kalıcı Takipçi Satın Al

Sosyal medyanın kullanılabilirliğini günden güne daha fazla arttırmasıyla birlikte instagram düşmeyen takipçi satın al konusunda yapılan araştırmalar her zaman revaçta oluyor. Birçok insan daha fazla kişi tarafından tanınmak ve insanların adeta ilgi odağında yer almak için takipçi satın almayı seçiyor ve bu doğrultuda hedeflerine ulaşıyor. Her ne kadar durum böyle olsa da satın alınan takipçilerin silinmemesi ve garantili olması birçok kişi için önem arz ediyor. Hiç beklenmedik zamanlarda belirli bir sayının altına düşen takipçiler profil için oldukça olumsuz bir imaj ortaya çıkarıyor. Bu şekilde insanların gözünde olumsuz bir imaj yaratmamak için satın aldığınız takipçi paketlerine detaylıca dikkat etmeniz gerekiyor.

Instagram'ın kullanıma ilk sunulduğu dönemlerde takipçi sayısı pek önemli olmasa da artık profili ziyaret eden diğer kullanıcılar doğrudan profilin ne kadar takipçiye sahip olduklarını kontrol ediyorlar. Bu gibi durumlarda da daha önce söylediğimiz gibi takipçi sayınızda herhangi bir azalışın olmamasının gerekliliğini ortaya çıkıyor. Her anlamda bu özelliğe sahip olan gerçek takipçilerimiz sizleri sosyal medyada fenomen bir kişi haline getirmek için yeterlidir. Bu paketler hakkında detaylı bilgilendirmeleri ilgili yazımızda sizlerle paylaşarak satın alım konusunda daha net kararlar vermenize yardımcı olacağız.

Instagram Düşmeyen Takipçi Özellikleri Nelerdir?

Socitify tarafından satışı gerçekleştirilen söz konusu düşmeyen takipçi paketinde birbirinden önemli özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler arasında en önemlisi takipçilerin tamamıyla aktif hesaplardan oluşuyor olmasıdır. Bir diğer özellikler ise;

 • Takipçiler etkileşim odaklı olup; fenomen olmanızı sağlar.
 • Ömür boyu düşüşlere karşı garantilidir.
 • Takipçi gönderimi anlık olarak sağlanır.
 • Hesabınıza hiçbir şekilde olumsuz etki sağlamaz.

Instagram’da birçok kişi tarafından tanınan fenomenlerin, takipçi sayısını arttırma sürecinde bu paketleri tercih ettiğini görüyoruz. Bu paketlerin özellikle tercih edilmesinin en önemli sebebi fiyatlarıdır. Her anlamda sizlere fayda sağlayacak olan düşmeyen takipçi paketlerini sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Instagram Düşmeyen Takipçi Türk Mü?

Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen instagram takipçi satın al hizmetinin en önemli parçası olan düşmeyen takipçi paketleri tamamıyla gerçek hesaplar barındırmaktadır. Bu şekilde olduğu için satın alınan takipçiler paylaşımlarınıza yorum, izlenme ve beğeni gibi hizmetler veriyor. Konu hakkındaki bir diğer husus ise takipçilerin Türk olup olmadığıdır. Eğer ki tamamıyla türk takipçi paketlerinden satın almak istiyorsanız internet sitemizde yer alan türk takipçi satın al paketlerini tercih edebilirsiniz. Bu paketler de düşmeyen takipçi özelliğine sahiptir.

Instagram Düşmeyen Takipçi Kaç Gün Garantilidir?

Instagram’da fenomen olmak için satın aldığınız düşmeyen takipçi paketlerinin herhangi bir garanti süresi bulunmamaktadır. Bu sebeple de satın aldığınız takipçilerde düşüş olması durumunda ömür boyunca ücretsiz telafi sağlıyoruz. Telafi taleplerinizi direkt olarak internet sitemiz üzerinde yer alan “Telafi Talep Et” butonunu kullanarak bize iletebilir ve siparişinizin tekrardan yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemler sayesinde güvenilir düşmeyen takipçi satın al hizmetine de rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Eğer ki telafi taleplerinizi internet sitemiz üzerinden göndermek istemiyorsanız, direkt olarak iletişim kanallarımızı kullanarak “Sipariş Kodu” bilgisi iletip bizlere aktarabilirsiniz.

instagram kalıcı takipçi satın al

Instagram Düşmeyen Takipçi Hesabıma Zarar Verir Mi?

Instagram’da garantili ve düşmeyen takipçi olarak bilinen takipçi paketlerinin sahip olduğunuz hesaba hiçbir şekilde olumsuz bir yansıması olmayacaktır. Birçok kullanıcı bu paketlerin hesaba zarar vereceğini düşünerek satın alımdan vazgeçse de takipçiler asla profilinize zarar vermez ve kısa süre içerisinde fenomen olmanızı sağlar. Bir süre sonra düşmeyen takipçilerin ortaya çıkardığı izlenme, beğeni ve buna benzer etkileşimler sayesinde popülerliğinizin arttığını göreceksiniz. Tüm etkileşimler hesabınızın gelişimine etki edecek ve herkes tarafından tanınan bir kullanıcı olacaksınız.

Instagram Düşmeyen Takipçiler Bot mu? Gerçek mi?

Instagram'da sizi takip etmesini istediğiniz düşmeyen takipçiler hakkında merak edilen en önemli konu takipçiler bot mu yoksa gerçek hesaplardan mı oluştuğudur. Biz Socitify markası olarak kullanıcılarımıza hiçbir şekilde bot takipçi aktarımı sağlamıyoruz. Bu sebeple de düşmeyen takipçi paketlerinin gerçek kişiler tarafından aktif olarak kullanılan yabancı hesaplardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu hesaplar tamamıyla etkileşim odaklı olduğu için aynı türk takipçi paketlerinde olduğu gibi sizlere yorum, izlenme ve beğeni gibi etkileşimler oluşturmaktadır. Bu etkileşimler sayesinde kısa süre içerisinde popülerliğiniz artacak ve herkes tarafından tanınan bir kullanıcı haline geleceksiniz.

Instagram Düşmeyen Takipçi Mobil Ödeme ile Alınır Mı?

Instagram'da birçok kişi izlenme satın al ve türk beğeni servislerinde olduğu gibi takipçi satın almak için mobil ödeme yöntemini kullanmak istiyor. Biz de Socitify markası olarak kullanıcılarımıza farklı ödeme yöntemleri sunarak satın alımlarını hem güvenilir bir şekilde gerçekleştirmelerini hem de faturaya yansıtarak takipçi satın almalarını sağlıyoruz. Buna istinaden internet sitemizden takipçi satın alırken aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanabilir ve mobil ödeme ile düşmeyen takipçi satın alabilirsiniz.

 • PayTR – Online Ödeme
 • Shipy – Mobil Ödeme (Faturalı – Faturasız Hat)
 • Banka Havalesi
 • Fast

Bu ödeme yöntemlerini kullanırken tamamıyla güvenilir altyapılarda işlem yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Birçok kullanıcı kart bilgilerinin çalınacağı konusunda endişe duyduğu için bu şekilde ödeme gerçekleştirmekten çekinse de bizler 3D Secure özelliğini aktifleştirerek kart bilgilerinin asla ve asla kaydedilmemesini sağlıyoruz.

Instagram Düşmeyen Takipçi Güvenilir Nereden Alınır?

Instagram’da fenomen olmak için düşmeyen takipçi satın al hizmetini tercih etmek isteyen kullanıcıların aklında oluşan en önemli soru işaretlerinden biri de bu paketin en güvenilir bir şekilde nereden satın alınacağıdır. Bizler müşterilerin aklındaki en önemli soru işareti olan bu soruyu yanıtlandırmak amacıyla güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. Bu hizmet dolayısıyla da güvenilir düşmeyen takipçi paketlerini direkt olarak uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Instagram Düşmeyen Takipçi Ucuz

Instagram'da birçok kullanıcı düşmeyen takipçi sayısını arttırmak için fiyat anlamında ucuz yöntemler arıyor. Bu doğrultuda internet üzerinde yapılan aramaların gün geçtikçe arttığını ve kısa süre içerisinde düşmeyen takipçi satın al hizmetinin kullanıcılar arasında fazlasıyla popüler olduğunu görüyoruz. İnternet arama sonuçlarında kalıcı takipçi satın al hizmeti veren birçok internet sitesine rastlamanız mümkündür.

Her ne kadar durum böyle olsa da düşmeyen takipçi hizmeti veren internet sitelerinin ilerleyen zamanlarda kalıcı takipçi olarak satışını gerçekleştirdikleri paketlerin telafisini gerçekleştirmediğine şahit oluyoruz. Bu durumun en önemli sebebi sizlere düşmeyen takipçi başlığı altında telafisiz takipçi paketlerini ucuz fiyatlarla satmalarıdır. İşte tam olarak bu noktada sizlerin düşmeyen ucuz takipçi satın al hizmeti ararken ilerleyen zamanlarda düşüş durumunda telafi edilememe gibi problemlerle karşılaşmamak adına ucuz telafili takipçi arayışına girmemeniz gerekiyor.

Bizler Socitify olarak kullanıcılarımıza ömür boyu garantili takipçi başlığı altında sattığımız ürünlerin fiyatını her ne kadar yüksek tutarsak tutalım; hesabın ilerleyen zamanlarda bizden kaynaklı olmayan sebeplerle kapanması ya da buna benzer dönüşü olmayan durumlar olmaması durumunda gerekli telafileri gerçekleştiriyoruz. Her durumda düşmeyen takipçi satın al hizmeti olarak aldığınız takipçilerin düşüşünde ömür boyu telafi gerçekleştiriyoruz.

Instagram Kalıcı Takipçi Satın Al

365 gün garantili takipçi satın al başlığı altında satılan takipçilerin tamamı kalıcı takipçi olarak nitelendirilmektedir. Bu takipçiler genellikle yabancı kullanıcılardan oluşmakta ve belirli zaman aralıklarında otomatik telafi edilmektedir. Hiçbir şekilde takipçilerin aldığınız miktarın altında olması gibi bir durum asla ve asla olmuyor.

Hesabınızın günden güne gelişmesi, mükemmel bir yüksek takipçili profile sahip olmanız için instagram kalıcı takipçi satın al hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir. Bu takipçiler sayesinde profiliniz sosyal medyada beklediğinizden daha fazla ilgi görecek ve sizi kısa süre içerisinde fenomen yapacaktır. Her anlamda fenomen olmak için kalıcı takipçi satın al seçeneğini değerlendirmeli ve takipçilerinizin tamamını düşmeyen takipçi kitlesinden oluşturmalısınız.

Instagram Ömür Boyu Garantili Takipçi Satın Al Güvenilir Hizmet

Instagram düşmeyen yabancı takipçi satın al hizmeti Socitify tarafından ömür boyu garantili hizmet başlığı altında verilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcılarımızın güvenliğini önemsediğimiz için her türlü önlemi alarak düşmeyen takipçi gönderim aşamasında hesabın hiçbir şekilde kapanmaması ya da spama girmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Her kullanıcı instagram takipçi satın alma hizmetinde öncelikle düşmeyen ömür boyu garantili takipçi paketlerini tercih ediyor ve bununla birlikte uygun fiyatlarla takipçi arttırımı gerçekleştirirken fenomen olman fırsatı yakalıyor. Siz de bu kullanıcıların arasında yer almak istiyorsanız instagram ömür boyu garantili takipçi satın al paketlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

instagram garantili takipçi satın al

Instagram Düşmeyen Takipçi Hilesi Var Mı?

Instagram'da düşmeyen takipçi hilesi şifresiz ve ücretsiz şekilde internet sitemiz üzerinden kullanılabiliyor. İnternet üzerinde yapacağınız birçok arama neticesinde düşmeyen takipçi hilesi adı altında size ait hesapların çalınması ya da buna benzer durumların başınıza gelmesine yol açacak internet siteleri bulunuyor. Bu internet siteleri ile hiçbir şekilde iletişime geçmemeli düşmeyen takipçi satın al hizmeti vereceğini iddia ederek sizden hesap şifresi talep eden kişilere asla itibar etmemelisiniz.

Instagram Düşmeyen Bayan Takipçi Satın Al

Instagram'da bayanlara yönelik içerikler üretiyor ya da profiliniz aracılığıyla bayanlara yönelik ürünlerin satışını gerçekleştiriyorsanız hesabınızın bayan takipçi kitlesini arttırarak organik bayan takipçilere karşı güven elde etmeniz gerekiyor. Bunu da uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirilen instagram düşmeyen bayan takipçi satın al hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz. Bizler internet sitemizde tamamıyla güvenilir, %100 bayan kullanıcılardan oluşan düşmeyen bayan takipçi satın al hizmetini sizlere veriyoruz. Bu hizmeti almak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 1. Sitemizde düşmeyen takipçi satın al sayfasına giriş yapın.
 2. Sayfanın en üst kısmındaki alana kullanıcı adınızı girin.
 3. Miktar bölümüne satın alacağınız takipçi sayısını yazın.
 4. Alt kısımdaki seçeneklerden "Kadın Ağırlıklı Teslimat" seçeneğine dokunun.

Bu işlemlerin ardından düşmeyen takipçi satın al hizmeti için ödemenizi gerçekleştirip takipçilerin tarafınıza aktarılmasını bekleyin. Takipçiler ortalama 15 dakika içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.

Paket Favorilere Eklendi!