Hakkımızda

Socitify, son yıllarda birçok kişi tarafından yoğun bir şekilde kullanılan sosyal medya platformlarında sizlerin ihtiyacı olan birçok ürünün satışını gerçekleştirerek popülerlik kazanmanızı sağlamaktadır.

Her açıdan satılan ürünlerle alakalı bilgileri gerek teslimat aşamasında gerekse satın alma aşamasında şeffaf bir şekilde kullanıcılara aktarıyor. Bu sayede hem kullanıcılar satın aldığı ürünlerle alakalı ortaya çıkacak katma değer değerlendirmesini yapabiliyor hem de ürünün niteliği hakkında bilgi sahibi oluyor.

2017 yılında giriş yaptığı sektörde 1M+ üzeri müşteriye anlık destek sunarak; satın alınan ürünlerinin teslimatının basit bir şekilde gerçekleşmesini sağladık. Her şeyden önce “Müşteri Memnuniyeti” parolasıyla çıktığımız bu yolda az zaman içerisinde çok büyük işler başardık. Birçok fenomenle iş ortaklığı gerçekleştirerek sosyal medya hesabını büyütmek isteyen kullanıcılara destek verdik.

Kullanıcı Gizlilik Sözleşmesi

Socitify internet sitesinden satın alım gerçekleştirirken vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini ve verilerin nasıl saklandığını öğrenmek için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.

E – Fatura

Socitify internet sitesinden satın almış olduğunuz tüm ürünlerle alakalı resmi işlemlerin nasıl gerçekleştiği ve adınıza kesilen faturanın tarafınıza nasıl iletildiğini “E – Fatura Bilgilendirmesi” sayfasından öğrenebilirsiniz.

Teşekkürler

2017 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri bugüne kadar yarı yolda bırakmayan, müşterilerimize her zaman en iyi desteği sunmamızı sağlayan tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Socitify internet sitesinden satın almış olduğunuz her türlü ürünle alakalı soru, öneri ve destek taleplerinizi bizlere "İletişim" sayfasını kullanarak iletebilirsiniz.