Instagram Influencer Hikaye Reklamı Satın Al

Instagram Influencer Hikaye Reklamı
Sepette %5 İndirim Kazan! Kayıt Ol!
Düşmeyen Takipçi %75 İndirimde! Git
Standart Teslimat
Sipariş verildiği anda işleme alınır, ortalama 48 saat içerisinde teslimatı gerçekleşir.
Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen tüm soruların yanıtı aşağıda bulunuyor.

Influencer Hikaye Reklamı Nedir?
Influencer yani fenomen hesaplar tarafından profilinizin hikaye olarak paylaşılmasıdır. Bu sayede kendi kitlesine sizin tanıtımınızı yapmış olur.
Influencer'lar Kaç Takipçili Hesaplardır?
Bu servis içerisinde yer alan fenomenlerin tamamı 100K üzerinde takipçi sayısına sahiptir.
Blogger Reklam Opsiyonu Nedir?
Bu opsiyonun seçimi durumunda blogger konseptine sahip yüksek takipçili hesaplar sizi hikayesinde paylaşacaktır.
Mavi Tikli Reklam Opsiyonu Nedir?
Bu opsiyonda ise mavi tikli yani doğrulanmış hesaplar sizleri hikayesinde paylaşacaktır.

Instagram Story Reklam Satın Al - Instagram Fenomen Reklam Satın Al

Instagram'ın günümüzde birçok kişi tarafından kullanılıyor olması fiziksel sektörlerin çoğunun bu alana kaymasına sebep oldu. Binlerce işletme fiziksel mağazalarını kapatarak dijital mağazalar aracılığıyla satışa başladı. Hâl böyle olunca da hedeflenen kitlelere ulaşabilmek için işletmeler arasında yarışlar ortaya çıktı. İşletmeler ürünlerini hedef kitlesine duyurmak amacıyla instagram hikaye reklamı alarak fenomenler ile işbirliği yapıyor.

İşbirlikleri sayesinde de satışı gerçekleştirilen ürünler doğru kitleye pazarlanıyor ve para kazanma olasılığı artıyor. Tabii ki söz konusu durum sadece işletmeler için değil aksine kişisel hesaplar için de geçerlidir. Şarkı çıkaran, dizi - film sektöründe oynayan ya da fenomen olmayı hedefleyen kişiler fenomen reklamları veriyor. Bu reklamlar sayesinde de ismini kolayca duyurabiliyor. Bizler de reklamverenlerin işini kolaylaştırmak amacıyla instagram fenomen reklamı satın al hizmetini uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Instagram Sponsorlu Story Reklam Nedir?

Instagram'da "Sponsorlu Reklam" olarak da bilinen #işbirliği reklamları dijital pazarlama hizmetinin temel taşıdır. Fenomenlerin sahip olduğu kitleleri sahibi olduğunuz sayfaya çekmek bu reklam tipi ile mümkündür. İlgili reklamı aslında bir nevi sokaklarda yer alan reklam tabelaları gibi görebilirsiniz. Son kullanıcının dikkatini çeken renklerle; ya da son kullanıcının en güvendiği fenomenler aracılığıyla bu reklamlar yapılır.

Biz de internet sitemizde sizi ya da işletmenizi paylaşacak olan #işbirliği çalışması gerçekleştiren fenomenler ile anlaşma yapıyoruz. Bu anlaşma doğrultusunda fenomenlerden aldığımız fiyatlarla sizlere instagram reklam hizmeti sunuyoruz. Birçok konuda instagram influencer reklam satın al hizmeti alın.

instagram fenomen reklam satın al

Instagram Sponsorlu Reklam Neden Alınır?

Instagram'da hedeflemiş olduğunuz kitleye ulaşmak normal yolları kullandığınızda fazlasıyla zordur. Hatta sosyal medyaya yeni başlamış biri iseniz durum sizin için daha zor olacaktır. Bu noktada tek yapmanız gereken; kitlenizin güvendiği bir fenomen ile işbirliği yapmak ve o kişiye story reklamı vermektir. Fenomene güvenen birçok kullanıcı hikaye reklamları sayesinde sahip olduğunuz hesabı takibe alır. Bunun akabinde de instagram organik takipçi satın al kitleniz yavaş yavaş artmaya başlar. En önemlisi doğru kitleye hitap etmiş olursunuz.

Instagram Influencer Hikaye Reklam Fiyatları 2024

Instagram üzerinden işletme hesabınıza 24 saat aktif kalan fenomen hikaye reklam verme hizmetini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu fiyatlar; internet araştırmaları neticesinde en uygun fiyatlar olarak karşınıza çıkacaktır. Instagram'da eğer ki sponsor reklam şeklinde ücretli reklamlar verirseniz bu reklam türü ne yazık ki fenomen reklam hizmeti kadar etkileyici olmayacaktır.

Instagram hikayeleri aracılığıyla aşağıdaki hesaplar üzerinden reklam verebilirsiniz;

Fenomen Kullanıcı Adı

Fiyat

Reklam Süresi

@bensugurses

499,99 TL

24 Saat

@djaykutguzel

499,99 TL

24 Saat

@denisa

499,99 TL

24 Saat

@eddaakkaya

499,99 TL

24 Saat

@cult352

499,99 TL

24 Saat

Instagram Fenomen Reklam Satın Al Hizmeti Güvenilir Mi?

Birçok kullanıcı internet araştırmaları neticesinde binlerce internet sitesinden fenomen reklam satın al hizmeti alıyor. Her ne kadar satın alma seçeneği fazla olsa da her sağlayıcının güvenilir olmadığı gerçeğiyle karşı karşıya kalıyoruz. Bu sebeple internet sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz instagram fenomen reklam satın al paketleri güvenilir bir şekilde sizlere sunuluyor. İşlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda ödemelerinizi de kolayca yapabileceksiniz.

instagram influencer reklam satın al

Instagram Fenomen Reklam Nasıl Alınır?

Instagram sponsorlu reklam verme işlemi için fenomenlerin size ait bir hesabı fenomen reklamı şeklinde paylaşması amacıyla reklam alanları talep ediyorsanız, bu noktada tek yapacağınız işlem internet sitemiz üzerinden aşağıdaki adımları uygulamaktır.

  1. Instagram Fenomen Hikaye Reklam satın al sayfasına giriş yapın.
  2. Bu sayfa içerisinden kullanıcı bilgilerinizi girin.
  3. Miktar bölümünde kaç fenomenden reklam alacaksanız onu girin.
  4. Güvenilir ödeme yöntemlerini kullanarak siparişinizi tamamlayın.

Bu işlemlerin ardından ortalama 48 saat içerisinde instagram fenomen story reklam satın al hizmetiniz tarafınıza teslim edilmiş olacaktır.

Paket Favorilere Eklendi!