Instagram Organik Takipçi Satın Al

Instagram Organik Takipçi
Sepette %5 İndirim Kazan! Kayıt Ol!
Düşmeyen Takipçi %75 İndirimde! Git
Standart Teslimat
Yavaş Teslimat
Hızlı Teslimat
Sipariş verildiği anda işleme alınır, kısa süre içerisinde teslimat gerçekleşir.
FIRSAT
Instagram 100 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

37.49 TL 24.99 TL
FIRSAT
Instagram 250 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

59.99 TL 39.99 TL
FIRSAT
Instagram 500 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

79.99 TL 54.99 TL
FIRSAT
Instagram 750 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

119.99 TL 79.99 TL
FIRSAT
Instagram 1000 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

139.99 TL 94.99 TL
FIRSAT
Instagram 1500 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

224.99 TL 149.99 TL
FIRSAT
Instagram 2000 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

274.99 TL 184.99 TL
FIRSAT
Instagram 3000 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

419.99 TL 279.99 TL
FIRSAT
Instagram 4000 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

549.99 TL 374.99 TL
FIRSAT
Instagram 5000 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

719.99 TL 474.99 TL
FIRSAT
Instagram 7500 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

1049.99 TL 699.99 TL
FIRSAT
Instagram 10.000 Organik Takipçi

Türk Hesaplar

Koşulsuz Telafi

Şifresiz Gönderim

1419.99 TL 944.99 TL
Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen tüm soruların yanıtı aşağıda bulunuyor.

Instagram Organik Takipçi Paketi Nedir?
Instagram’da kısa sürede popüler olmak için ihtiyacınız olan etkileşim odaklı paketlerdir.
Instagram Organik Takipçi Neden Alınmalıdır?
Instagram’da görmüş olduğunuz fenomenler gibi siz de kısa süre içerisinde herkes tarafından tanınan bir kişi olmak için bu paketi satın almalısınız.
Instagram Organik Takipçi Paketi Teslimat Süresi Nedir?
Instagram’da sahip olduğunuz profil için satın alacağınız takipçi paketlerinin teslimat süreleri satın alım aşamasında sizlere sunuluyor.
Instagram Organik Takipçi Paketi Türk Kullanıcılar Mıdır?
Evet. Bu paketin içeriğinde yer alan kullanıcıların tamamı Türk’tür.
Instagram Organik Takipçi Satın Alırken Hesap Şifremi Vermeli Miyim?
Hayır. Socitify, tüm işlemleri hesap şifresine ihtiyaç duymaksızın sadece kullanıcı adı ile gerçekleştirmektedir.
Instagram Organik Takipçi Paketini Mobil Ödeme ile Alabilir Miyim?
Evet. Bu paketi Turkcell ve Vodafone faturalı hattınızla faturanıza yansıtarak satın alabilirsiniz.

Instagram Organik Takipçi Satın Al - Instagram Organik Türk Takipçi Al

Instagram, son yılların en fazla kullanılan sosyal medya platformu olarak birçok kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Hatta konuya biraz daha kararlı bir giriş yapmak gerekirse dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olduğu istatistikler bazında kanıtlanabilir hale geliyor. Bu sebeple de kullanıcılar ilgili platformda oluşturdukları profilleri adeta kartvizit gibi kullanıyor ve buna bağlı olarak insanların kendilerini takip etmesini istiyor. Hâl böyle olunca instagram’da organik takipçi sayısının önemi günden güne artıyor.

Hesabınız organik kullanıcılar tarafından takip edildiğinde paylaşımlarınız takipçi sayınıza orantılı olarak daha fazla geri dönüş alıyor. Hem beğeni hem de izlenme bazında bakıldığında söz konusu verilerin günden güne arttığını görmek mümkün hale geliyor. Etkileşim sayısı yüksek olan hesaplar ise diğer hesaplara göre daha fazla ön plana çıkarak fenomen olma avantajını elde ediyor diyebiliriz.

Her kullanıcı bir önceki paragrafta bahsettiğimiz etkilerin tamamını sahibi olduğu profilde toplamayı hedeflemektedir. Bundan dolayı da günümüzde instagram gerçek takipçi satın alımı hizmetinin popülerliğinin günaşırı olarak arttığını görüyoruz. Bu artış doğrultusunda instagram organik takipçi satın al işlemini gerçekleştirmeniz durumunda karşılaşacağınız avantajları içeriğimizde sizlere detaylandıracağız.

Instagram Organik Takipçi Nedir?

Her şeyden önce Organik Takipçi kavramının ifade etmiş olduğu anlamı öğrenmekte fayda var. Bu kavram; etkisiz yani tamamıyla sahte takipçiler ile aktif takipçileri birbirinden ayırt etmek için kullanılıyor. Bir hesap binlerce takipçiye sahip ancak paylaşımları kendisini takip eden kişiler tarafından etkileşim almıyorsa söz konusu hesabın sahte takipçi miktarının oldukça yüksek olduğu kanısına varmak zor olmayacaktır. Kısacası aktifliği yüksek, her paylaşıma etkileşim oluşturan takipçilere organik takipçi adı veriliyor diyebiliriz.

Bu takipçiler genellikle sizleri kendi istekleri doğrultusunda herhangi bir program ya da yazılım kullanılmadan takip etmektedir. Hâl böyle olunca algoritma sizi takip eden kişilerin spam oluşturduğunu düşünmüyor, aksine sizi diğer kullanıcılara nazaran daha fazla ön plana çıkarıyor. Bu da tanınan bir sosyal medya fenomeni olmak ve paylaşımlarınız sayesinde para kazanmak için yeterlidir.

instagram organik türk takipçi satın al

Instagram Organik Takipçi Özellikleri ve Faydaları

Her ne kadar birçok kullanıcı için “Organik Takipçi” terimi basit bir nitelendirme sözcüğü gibi görünse de söz konusu aktif takipçilerin hesabınız için birçok faydası bulunuyor. İlk olarak sizlere sunduğumuz instagram takipçi satın al hizmetine ait paketlerin özelliklerinden bahsederek; ardından organik takipçinin sunduğu faydalardan bahsedelim. 

Bilindiği gibi “Socitify” markası olarak kullanıcılarımıza her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sebeple de organik takipçi satın almak isteyen kullanıcılar için de ayrıca kaliteli paketler oluşturuyoruz. Hesabınızın popülerliğini arttırmak ve hesabınızda yaptığınız paylaşımlar aracılığıyla para kazanmak için tercih edeceğiniz organik takipçi paketlerinin ortak özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

 1. İlgili paketler tamamıyla gerçek kullanıcılar tarafından açılmış hesaplardan oluşmaktadır.
 2. Hesaplar sizi takip etmeye başladığında sizin onları takip etme zorunluluğunuz ortaya çıkmaz.
 3. Takipçiler tamamıyla gerçek kişilerden oluştuğu için belirli oranda takipten çıkma -paylaşımlarınızın ilgisini çekmemesi suretiyle- olabilir. Bu gibi durumlarda ömür boyu telafi garantisi bulunmaktadır.
 4. Takipçilerin tamamı belirli takipçi sayısına ulaşmış; biyografi, profil fotoğrafı ve buna benzer profil tamamlamaları gerçekleşmiş hesaplardan oluşur.
 5. Takipçiler paylaşımlarınızı ilgi çekici bulması durumunda beğenirler, tamamıyla gerçek kişilerin hesapları olduğu için ilgisini çekmediği bir içeriği beğenme zorunluluğuna sahip değildir.
 6. Organik takipçilerin tamamı türk hesaplardan oluşmaktadır.
 7. Takipçilerde herhani bir şekilde toplu silinme durumu olmaz. Bu paketler instagram düşmeyen takipçi satın al özelliğine sahiptir.

Bu özellikleri sebebiyle instagram organik türk takipçi satın al hizmetimizi dilediğiniz gibi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İlgili paketlerin sahip olduğu özelliklerden bahsettikten sonra hesabınız için ortaya çıkaracağı faydalar hakkında bilgiler verelim.

Organik Takipçilerin Faydaları

Birçok kullanıcı instagram organik takipçi satın al hizmetlerine karşı ister istemez önyargılı olabiliyor. Bu durumun en temel sebebi diğer internet siteleri tarafından organik başlığı altında satışı gerçekleştirilen sahte takipçilerdir. Diğer satıcılardan yaptığı alışverişler neticesinde kötü deneyimler yaşayan kullanıcılar organik takipçi paketlerinin hiçbir şekilde faydalı olmadığını düşünüyor. Tabii ki kaçınılmaz gerçek bu şekilde değil. İnternet sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz organik türk takipçilerin sizlere sağlayacağı faydalar aşağıda listelenmiştir.

 • Hesabınız kısa süre içerisinde popülerlik elde eder.
 • Satın aldığınız takipçilerin yarattığı etkileşimler sayesinde paylaşımlarınızın keşfete düşme olasılığı artar.
 • Takipçi sayınızın yüksek olduğunu gören diğer kullanıcılar sizi takip etmeye başlar.
 • Organik takipçi analiz araçlarında profiliniz hiçbir şekilde bot yani sahte takipçili olarak görünmez.
 • İşbirliği yapacağınız markalar hesabınıza takipçi satın alımı gerçekleştirdiğinizi anlamaz.

Bu gibi faydalar instagram hesabınızla kazanç elde etmek ve herkes tarafından tanınmak için yeterli olacaktır.

Instagram Organik Takipçi Satın Alındığı Anlaşılır Mı?

Instagram’da organik gerçek takipçi satın al hizmetiyle ilgilenen isteyen kullanıcıların aklında oluşan en büyük soru işaretlerinden biri de takipçi satın alındığının diğer kullanıcılar tarafından anlaşılmasıdır. Bu durum diğer kullanıcılar karşısında elde ettiğiniz prestiji bir hayli aşağıya çekecek ve popülerliğinizi kaydetmenize sebep olacaktır. Haliyle endişelerinizde haklısınız diyebiliriz. Her ne kadar haklılık payınız olsa da güvenilir takipçi siteleri aracılığıyla yaptığınız organik takipçi satın alımlarında bahsettiğimiz olumsuzluklardan herhangi biriyle karşılaşmanız mümkün değildir. 

Socitify’de özellikle kullanıcılarının söz konusu durumlarla karşılaşmasını engellemek için hiçbir şekilde satın alım yapan kullanıcılara diğer kişiler tarafından satın alımın anlaşılabileceği takipçilerin aktarımını sağlamaz. Bu bağlamda elde ettiğiniz prestij her zaman sizinle kalarak popülerliğiniz günden güne artmaya devam eder.  Haliyle de organik takipçi satın alırken takipçi satın aldığınızın anlaşılması gibi durumlardan endişe etmeniz gerek kalmaz.

instagram türk gerçek takipçi satın al

Standart Teslimat, Hızlı Teslimat, Yavaş Teslimat, Yabancı Teslimat Nedir?

Socitify olarak kullanıcılarımıza satın alacakları organik takipçi paketlerinde farklı opsiyonlar sunmaktayız. Bu opsiyonlar aracılığıyla satın alım işlemlerini hem kolaylaştırıyor hem de farklı özelliklerden aynı anda faydalanmalarını sağlıyoruz. Hâl böyle olunca da satın alım gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların karşısında 4 farklı teslimat türü çıkarıyoruz. Peki bunlar ne anlama geliyor?

 • Standart Teslimat: Bu opsiyonda takipçiler tamamen türk ve organik bir şekilde gelir.
 • Hızlı Teslimat: Takipçilerin tarafına hızlı bir şekilde aktarılmasını talep eden kullanıcılar bu özelliği seçebilir.
 • Yavaş Teslimat: Takipçilerin aktarım hızını düşürmek, tamamen doğal takipçi kazanımı havası vermek isteyen müşterilerimiz için birebirdir.
 • Yabancı Teslimat: Tamamıyla yabancılara hitap eden bir Instagram sayasının Türk takipçi sayısını arttırması herhangi bir şekilde olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaz. Bu sebeple yabancı organik takipçi satın almak için bu opsiyonu seçebilirsiniz.

Tüm opsiyonlarda belirli minimum %25 olmak üzere zam uygulanmaktadır. Standart Teslimat seçeneğinde ise herhangi bir zam uygulanmamakta olup sizlere sunulan fiyattan satın alımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Instagram Organik Takipçi Güvenilir Mi?

Instagram ve diğer platformlar başta olmak üzere günümüzde ilgili platformlardan satın alım gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların güvenilirlik açısından problemlerle karşılaşmaktan çekindiğini görüyoruz. Bu çekingenlik duygusunun en temel sebebi geçmişte organik takipçi satın al hizmetlerinin tamamıyla hesap şifresi talep edilerek gerçekleştiriliyor olmasıdır. Hesap şifresi talep edildiğinde doğrudan hesabınızın şifresini ikinci bir şahısla paylaşmış oluyor, akabinde hesabınızın çalınmaya müsait hale gelmesine sebep oluyorsunuz.

Her ne kadar durum geçmişte böyle olsa da artık organik takipçi satın al hizmetlerinde sipariş aşamasında ya da sipariş tamamlandıktan sonra sizden hesap şifresi ya da hesabın bağlı olduğu herhangi bir e-posta bilgisi talep edilmemektedir. Hesabınıza tarafımızca erişmeye gerek duymaksızın sadece herkese açık olan kullanıcı adınızla işlem yapmaktayız. Bu sayede organik takipçi satın al işleminin fazlasıyla güvenli olmasını sağlıyoruz.

Takipçi satın alma konusunda kullanıcıların merak ettiği bir diğer husus aktarılan takipçilerin hesabın güvenliğini tehlikeye atıp atmadığıdır. Bu durumu takipçi aktarımı sonrasında hesabın kapanması, hesabın işlem engeli ile karşılaşması ve buna benzer şeylerle açıklamak mümkündür. Tabii ki söz konusu durumlar sizleri tedirgin edebilir ancak organik takipçi paketlerinde aktarımların tamamıyla gerçek yani aktif hesaplar aracılığıyla sağlanıyor olması bu olumsuzlukların ortaya çıkmasını engelliyor.

Instagram Organik Takipçi Arttırma Ne Kadar?

Instagram’da organik takipçi arttırma işlemini gerçekleştirmeyi düşünüyor ancak fiyatlar konusunda merakınızı bir türlü gideremiyorsanız sizlere Socitify tarafından sunulan kaliteli hizmetin bedeli hakkında bilgi verebiliriz. Bir müşteri gözüyle bakıldığında sizlere sadece uygun -ucuz- fiyata kaliteli hizmetin hiçbir şekilde elde edilemeyeceğini belirtmek isteriz. Her anlamda satın aldığınız takipçilerin sağlayıcılara bir maliyeti olduğu gibi aktarılan takipçilerin kalitesinin artması durumunda bu maliyetlerin de oldukça yüksek seviyelere çıktığını söyleyebiliriz.

Bu bağlamda sunduğumuz kaliteli organik takipçi hizmetinin fiyatlarından kabataslak olarak bahsetmek gerekirse;

 • 100 Organik Takipçi: 24.99 TL
 • 250 Organik Takipçi: 39.99 TL
 • 500 Organik Takipçi: 54.99 TL
 • 1000 Organik Takipçi: 94.99 TL

Bu şekilde bir fiyatlandırmaya sahiptir. Bu paketler dışında talep ettiğiniz miktarda organik takipçi satın almak ve talep ettiğiniz miktarın ücretini öğrenmek için sayfamızın en üst kısmında yer alan hesaplayıcı aracı kullanabilirsiniz. Bu araç sayesinde satın alımlarınızı bütçenize göre planlayabilir ve o şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Instagram Organik Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?

Instagram’da organik takipçi kasma işlemini gerçekleştirmek uyguladığınız yönteme göre zorluk açısından değişkenlik gösterecektir. Bir kullanıcı organik takipçi sayısını arttırmayı sadece keşfet algoritmasını kullanarak gerçekleştirmeyi hedefliyorsa bu durum hem uzun hem de yorucu bir sürecin habercisi olacaktır. Her gün kaliteli içerik üretmek, bir diğer gün kalitesiz bir içerikle takipçinin karşısına çıkmak organik takipçi elde etme sürecinde kesintilere sebep olmaktadır. Bundan dolayı eğer ki organik takipçi kasma işleminin daha kolay olmasını istiyorsanız direkt olarak sizler için sunduğumuz kaliteli organik takipçi satın al hizmetini değerlendirebilirsiniz. Hem zamandan hem de ortaya çıkacak olan yüklü miktarda emekten tasarruf ederek kısa süre içerisinde organik takipçi sayınızı arttırma fırsatını bu şekilde elde edebilirsiniz.

Instagram Organik Takipçi Ücretsiz Alınır Mı?

Instagram’da göz önünde bulunmak ve herkes tarafından tanınmak için takipçi sayınızı artırmak zorundasınız. Takipçi sayınızı arttırdığınızda diğer kullanıcılar sizleri instagram hesabınızla yani sahip olduğunuz kullanıcı adıyla tanıyacaktır. Kişiye kendinizi tanıtırken adeta bir kartvizit verir gibi kullanıcı adınızı vererek onun sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Tabii ki takipçi satın almak her zaman ücretli olmayabilir. Bizden satın alacağınız takipçilerin bir bedeli olsa da ücretsiz organik takipçileri kişisel emeğinizi ortaya koyarak elde edebilirsiniz. Her içeriğinizin kaliteli olmasını sağlayarak, içeriklerinizde özgünlüğü yakalayarak kısa süre içerisinde organik takipçi sayınızı ücretsiz bir şekilde arttırma imkanı oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz şifresiz takipçi hilesi aracımızı incelemektir.

Instagram Organik Takipçi Kaç Saatte Aktarılır?

Instagram’da organik takipçi satın alma işlemini sizler için sunduğumuz organik takipçi paketlerinden gerçekleştirdiğinizde satın almış olduğunuz miktara göre teslimat süreleri değişkenlik gösterecektir. Birçok kullanıcı satın alınan miktar ne olursa olsun takipçilerin anlık olarak teslim edilmesini talep etse de hem algoritmaya karşı güvende kalmak için hem de uygun bir yükseliş yakalamak için söz konusu takipçilerin aktarım sürelerinin farklı olması gerekiyor.

Bizler Socitify olarak kullanıcılarımıza tamamen şeffaf bir şekilde takipçilerin aktarım süreleri hakkında bilgi aktarımı sağlıyoruz. Bu da ilgili kategorinin en üst kısmında yer alan süre hesaplama kısmı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Peki teslimat süresini nasıl görebilirim? 

 • Instagram Organik Takipçi kategorisine giriş yapın.
 • En üst kısımda yer alan satın alma kısmına satın alacağınız organik takipçi miktarını girin.
 • Hemen alt kısımdaki bölümde organik takipçinin aktarımı için gerekli olan süre sizlere sunulacaktır.

Bu işlemlerin ardından satın alımınızı gerçekleştirip instagram organik takipçi paketinin belirtilen sürede tarafınıza teslim edilmesini bekleyebilirsiniz. Hemen hemen her türlü sorunda direkt olarak internet sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destek butonuna tıklayarak tarafımızdan hem WhatsApp hem de Site içi Destek şeklinde yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Instagram Organik Takipçi Satın Almak Nasıl Yapılır?

Instagram’da kaliteli, etkileşimli ve bir o kadar da sizleri popüler yapacak organik takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu adımlar neticesinde kısa süre içerisinde satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Socitify olarak kullanıcılarımıza 2 farklı şekilde satın alım imkanı sunuyoruz. Bunlar;

 1. Önceden belirlenmiş takipçi paketleri,
 2. İhtiyaç doğrultusunda satın alım yapılacak miktar,

olarak ikiye ayırılıyor. 

Hiçbir şekilde kafanızda oluşturduğunuz herhangi bir takipçi paketi bulunmuyor ve bundan dolayı direkt sizler için oluşturduğumuz paketlerden faydalanmak istiyorsanız kategorinin hemen alt kısmında söz konusu paketleri inceleyebilirsiniz.

Tabii ki söz konusu paketlerdeki takipçi sayıları sizler için az ya da çok gelebilir. Bu durumda talebiniz doğrultusunda ortaya çıkan miktarı satın almak isteyebilirsiniz. Bunun için de yapacağınız işlem kategori sayfasının en üst kısmında yer alan satın alım aracını kullanmaktır. İlgili aracı kullanırken aşağıdaki sıralamada işlem yapabilirsiniz. 

 1. Kullanıcı Adı bölümünü doldurun.
 2. Miktar kısmına talep ettiğiniz miktarı girin.
 3. Aşağıdaki alandan opsiyon seçimi gerçekleştirin. Herhangi bir ek özellik talep etmiyorsanız “Standart Teslimat” olarak seçili kalabilir.

Bu işlemlerin ardından eğer ki farklı bir alışverişiniz olmayacaksa “Hemen Al” butonuna tıklayarak satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki alışverişe devam edecekseniz “Sepete Ekle” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Paket Favorilere Eklendi!