Instagram Mavi Tik Satın Al

Instagram Mavi Tik
Sepette %5 İndirim Kazan! Kayıt Ol!
Düşmeyen Takipçi %75 İndirimde! Git
Standart Teslimat
Sipariş verildiği anda işleme alınır, 120 dakika içerisinde mavi tikli hesabınız teslim edilir.
Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen tüm soruların yanıtı aşağıda bulunuyor.

Instagram Mavi Tik Nedir?
Instagram'da mavi tikli, doğrulanmış rozeti anlamına gelmektedir. Bir ünlü gibi siz de kullanıcı adınızın yanında doğrulanmış rozetine sahip olursunuz.
Instagram Mavi Tik Mevcut Hesaba Alınır Mı?
Hayır. Instagram'da mavi tik satın aldığınızda söz konusu tik size yeni bir hesap oluşturulup o hesaba alınmaktadır. Mevcut hesaplara mavi tik alımı gerçekleştirilmez.
Mavi Tikli Hesabı Kaç Dakikada Açıyorsunuz?
Instagram'da mavi tikli hesabınız ortalama 60 dakika içerisinde açılmakta ve tarafınıza teslim edilmektedir. Süreç tamamıyla sizlerle telefon görüşmesi şeklinde ilerliyor. Her aşamada bilgi sahibi oluyorsunuz.
Mavi Tik İçin Sürekli Ödeme Yapmam Gerekir Mi?
Instagram'da satın alacağınız mavi tikli hesap için bizlere 7500 TL ödemeniz gerekiyor. Bunun akabinde size sağladığımız hesapta mavi tikin kalıcı olması için her ay Instagram'a 350 TL ödeme gerçekleştirmelisiniz. Bu ödeme bize değil direkt olarak Instagram'a sağlanıyor.
Mavi Tikli Hesap Satın Aldım, Şimdi Ne Yapmalıyım?
Yukarıda yer alan sipariş ekranında sizden telefon numarası talep ediyoruz. Sipariş aşamasında numaranızı oraya girerek siparişinizi oluşturmalısınız. Ardından ortalama 10 dakika içerisinde tarafınızla "WhatsApp" aracılığıyla iletişime geçeceğiz.

Meta Verification aboneliği henüz ülkemizde kullanılmasa da farklı ülkelerde kullanılmaya başlandı. Ülkemizde de kullanılması beklenen bu sistem ile birçok avantajı elde edebilmek mümkündür. Ülkemize girecek olan sistem henüz kullanılmasa da şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı. Bu sistem sayesinde kullanıcıların hesap güvendiğini koruyabilmesi mümkün oluyor. Kullanıcılar mavi tik almak için şimdiden araştırmalara başladı. Mavi tikli hesaba sahip olmak için başvuru şartlarında yer alan başvuru şartlarını yerine getirmek gerekiyor. Bu şartları taşıyan kullanıcılar Instagram hesabı için mavi tike sahip olabilecek. Mavi tik ile Instagram hesap korumasını sağlayabilmek mümkündür.

Instagram Mavi Tik Nedir?

Zuckerberg’in yaptığı açıklamalara göre Instagram mavi tik kullanıcıların Instagram hesaplarını doğrulamasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ile hesap sahibine hesabını koruma altına alma fırsatı veriliyor. Kullanıcılar nüfus kağıtlarında yer alan kimlik doğrulamasını mavi tik ile yapabilme imkanına sahip oluyor. Kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra kullanıcıların mavi rozete sahip olması mümkündür. Ülkemizde kullanılması beklenen bu sistem ücretli bir şekilde kullanıcılara sunulacak. Instagram ücretli mavi tik ile kullanıcılar mavi rozete sahip olabilecek.

Instagram Mavi Tikli Hesap Nasıl Alınır?

Sosyal medya mavi tik nasıl alınır sorusu birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Mavi tikin alınabilmesi için aboneliğin başlatılması gerekiyor. Bu aboneliği satın alan kullanıcılar gerekli şartları yerine getirdiklerinde mavi rozete sahip olabilecek. Abonelik hakkında yapılan açıklamalarda bu aboneliğin Facebook hesabına aktarılmayacağı da belirtiliyor. Yani satın alınan aboneliğin sadece Instagram üzerinde etkili olacağı da belirtiliyor. Birden fazla Instagram hesabına sahip olan kullanıcılar her hesabı için Meta Verification aboneliği oluşturmalıdır.

Instagram Mavi Tik Ücreti Nedir?

Birçok kullanıcıya göre Instagram mavi tik oldukça avantajlı bir abonelik oluyor. Mavi tik ücreti de bu nedenle kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Kullanıcılar aylık ödeme yaparak bu aboneliğe sahip olabilecek. Web sürümü için aylık ücret 11.99 dolar iOS sürümü içinde 14.99 dolardan başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunulacak. Kullanıcılar aylık abonelik şeklinde bu fırsattan faydalanabilecek. Ödemelerini düzenli bir şekilde yapan kullanıcılar ve Instagram kurallarını ihlal etmeyen kullanıcılar bu abonelikten sorunsuz bir şekilde faydalanabilme imkanına sahip olabilecek. Böylelikle aboneliğin kullanıcılara sağladığı avantajları değerlendirebilmekte mümkün olacak.

Instagram Mavi Tik Kaç Dolar?

Birçok kullanıcı Instagram mavi tik ücretinin kaç dolar olduğunu da merak etmeye başladı. iOS sürümü kullanan kullanıcılar için 14.99 olarak açıklandı. Doğrulanmış hesap avantajlarından faydalanmak isteyen kullanıcılar aylık abonelik şeklinde bu ödemeyi yapmalıdır. Ödemeyi yapan kullanıcılar sonsuz bir şekilde mavi tik avantajlarından faydalanabilecek. Mavi tikin kullanıcılara sunmuş olduğu avantajlar arasında en önemli özellik doğrudan müşteri desteğine erişebilmek yer alıyor. Aynı zamanda kimlik taklidinin engellenmesi de yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcıların diğer profilleri yaptığı yorumlarda ön planda olacak. Instagram storylerinde özel çıkartmalara sahip olmak ve keşfet sayfasında tavsiyelere sahip olmak da bu hesaplara sunulacak.

Instagram Mavi Tikli Hesapların Özellikleri

Zuckerberg’in verdiği bilgiye göre meta verified adlı bu hizmet hesap taklitlerine karşı ek koruma ve müşteri desteğine doğrudan ulaşabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu nedenle mavi tike olan ilgi oldukça fazla. Mavi rozetli hesap sayesinde normal bir Instagram hesabından daha ayrıcalıklı olabilmek mümkündür. Özellikle müşteri desteğine doğrudan ulaşabilmek kullanıcıların hesabını daha konforlu bir şekilde kullanabilmesi açısından oldukça önemli bir özelliktir. Mavi tik hesap özellikleri arasında bulunan özellikler birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı. Mavi tiki hangi hesapların kullanabileceği de Instagram yardım merkezinde paylaşıldı. Yapılan paylaşıma göre şahıs profilleri ve profesyonel profiller mavi rozeti kullanabilme imkanına sahip olacak. Fakat işletme profilleri mavi rozete başvuruda henüz bulunamıyor.

Instagram Hesabını Mavi Tikli Hesap Neden Alınmalı?

Instagram mavi tikli hesap diğer hesaplara göre yüksek korumaya sahip olduğu için bu hesaplarını satın alınması oldukça önemlidir. Özellikle büyük hesaplarının mavi tikli hesaplar olması oldukça önemli bir konudur. Hesabınızın başka kişiler tarafından taklit edilmesini engellemek için mavi rozete sahip olan hesapları satın alabilirsiniz. Bu hesaplara kolaylıkla ulaşabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyat seçenekleri sayesinde mavi rozete sahip olan hesaplara sahip olabiliyorsunuz. Birçok kullanıcı mavi tik nasıl alınır sorusunu araştırarak hesabı için mavi tek almak ister. Belirli bir ücret karşılığında mavi tek alabilmek mümkündür. Aynı zamanda sitemize giriş yaptığınızda mavi tike sahip olan hesapları kolaylıkla satın alabiliyorsunuz.

Instagram Ücretli Mavi Tik Özelliği

Ücretli mavi tik özellikleri kullanıcılar tarafından en çok araştırılan sorular arasında yer alıyor. Bu hafta itibari ile Avustralya ve Yeni Zelanda'da kullanıcılar mavi tik özelliğini kullanmaya başlıyor. Önümüzdeki süreçte mavi tik özelliğinin birçok ülkede aktif hale gelmesi bekleniyor. Instagram hesabınızın mavi tik özelliğine sahip olması sizler için birçok olumlu etki yaratabiliyor. Bu nedenle mavi tikin avantajlarından faydalanmak için sitemiz üzerinden mavi tikli hesaplara sahip olabilirsiniz. Instagram mavi tik ücreti gibi bu konularda kullanıcılar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Mavi tik ücreti aylık abonelik şeklinde kullanıcılardan temin ediliyor. Instagram’da kullanım koşullarını doğru bir şekilde yerine getirin kullanıcılar ve topluluk kurallarını ihlal etmeyen kullanıcılar mavi tiki sorunsuz bir şekilde kullanabilme imkanına sahip oluyor.

Mavi Tikli Hesap Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Doğrulanmış hesap satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok konu vardır. Bu konulara dikkat ederek güvenilir bir şekilde mavi tike sahip olabilirsiniz. Mavi tikli hesap satın alırken mutlaka bu işlemi güvenilir siteler üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sitemiz güvenilir bir şekilde mavi rozetli hesaplara sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda satın alacağınız hesabın güvenilir olup olmadığına dikkat etmeniz de oldukça önemlidir. Sitemiz üzerinden güvenilir mavi rozetli hesaplara sahip olabilirsiniz. Instagram mavi tik başvurusu yapan kullanıcılar gerekli işlemleri yerine getirdikten sonra mavi tike sahip olabilirler. Fakat sitemiz üzerinden bu başvuruyu yapmanıza gerek kalmadan direkt olarak mavi tikli hesaba sahip olabilirsiniz. Bu aboneliğin sizlere sunmuş olduğu birçok avantajdan faydalanmak için mavi tikli hesap satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Meta Verification Nedir? Aylık Abonelik Şeklinde Mi?

Meta Verification nedir sorusu birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Bu işlem kimliğinizde yer alan bilgilerin doğrulanması için sizlere sunulan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde sosyal medya hesabınız için mavi tık alma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Böylelikle hesabınızın sizi ait olduğunu belgeleyen mavi rozete sahip olabiliyorsunuz. Bu işten ile Instagram hesabınızın farklı kişiler tarafından taklit edilmesinin önüne geçebiliyorsunuz. Instagram hesabınız Meta Verification ile koruma altına alınıyor son zamanlarda bu konu hakkında yapılan haberler oldukça fazladır. Para karşılığı satılacak mavi tik ücreti belli oldu kullanıcılar mavi rozeti belirli bir ücret sayesinde sahip olabiliyor. Oldukça güvenilir olduğu için mavi tikli hesaplara sahip olmak son derece önemlidir. Bu nedenle Instagram hesabı satın alırken mavi tikli hesaplar kullanıcılar tarafından tercih edilir. Mavi tikli hesapları sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Paket Favorilere Eklendi!