Instagram Kaydetme Satın Al

Instagram Kaydetme
Sepette %5 İndirim Kazan! Kayıt Ol!
Düşmeyen Takipçi %75 İndirimde! Git
Standart Teslimat
Sipariş verildiği anda teslimat gerçekleşir.
FIRSAT
Instagram 100 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

1.49 TL 1 TL
FIRSAT
Instagram 250 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

2.99 TL 1.99 TL
FIRSAT
Instagram 500 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

5.99 TL 3.99 TL
FIRSAT
Instagram 1000 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

11.99 TL 7.99 TL
FIRSAT
Instagram 2500 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

22.49 TL 14.99 TL
FIRSAT
Instagram 5000 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

37.49 TL 24.99 TL
FIRSAT
Instagram 7500 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

52.49 TL 34.99 TL
FIRSAT
Instagram 10.000 Kaydetme

Para İade Garantisi

Hızlı Teslimat

Şifresiz Gönderim

74.99 TL 49.99 TL
Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen tüm soruların yanıtı aşağıda bulunuyor.

Instagram Kaydetme Satın Al Hizmeti Nedir?
Instagram kaydetme paylaşmış olduğunuz postların diğer kullanıcılar tarafından favorilere eklenmesi yani kaydedilmesidir. Bu sayede kullanıcılar üzerinden zaman geçse de kaydedilenler bölümü aracılığıyla tekrardan paylaşımlarınıza ulaşabilir.
Instagram Kaydetme Satın Aldım, Teslimat Ne Zaman Gerçekleşir?
Instagram kaydetme satın al işlemi gerçekleştirildiğinde sipariş tarafımızca anlık olarak işleme alınır. Ortalama 5-10 dakika aralığında (sipariş miktarına göre artabilir) teslimat gerçekleşir.
Instagram Kaydetme Satın Alırken Hangi Bilgileri Vermem Gereklidir?
Instagram kaydet satın al hizmetini gerçekleştirirken tarafımıza iletmeniz gereken tek bilgi kaydetme etkileşiminin yapılacağı postun bağlantı linkidir. Bu link teslimat için yeterli olacaktır.
Instagram Kaydetme Hizmeti Neden Satın Alınmalıdır?
Instagram’da kaydet satın al hizmeti özellikle paylaşımların keşfete düşmesi için fazlasıyla gereklidir. Bundan dolayı kaydet satın al işlemini gerçekleştirmeli, postun algoritmanın gözünde daha fazla değer görmesini sağlamalısınız.
Instagram Kaydetme Satın Alınca Keşfete Düşer Miyim?
Instagram kaydet satın alma işlemi aslında başlı başına tamamen keşfete düşmek içindir. Algoritma keşfete düşürme işleminde öncelikle beğeni ve izlenme sayısından ziyade erişimlere, kaydetme sayısına ve kullanıcıların nereden geldiğine bakmaktadır. Bu sebeple kaydetme işlemini keşfete düşmek için kesinlikle tercih etmelisiniz.

Instagram Gönderi Kaydetme Satın Al – Instagram Kaydetme Satın Al

Instagram günümüzde birçok kişinin aktif olarak kullandığı sosyal medya platformlarından biridir. Bu platform içerisinde kişiler işletmesini temsil etmek ya da kişisel kullanım için hesaplar oluşturmaktadır. Hesaplar her ne şekilde açılırsa açılsın büyük kitlelere ulaşmak için keşfete düşme ihtiyacı duyar. Hâl böyle olunca da etkileşim arttırmak için hesap sahipleri tarafından farklı taktikler uygulanır. Bu taktikler arasından en önemlisi de instagram gönderi kaydetme satın al hizmetidir.

Instagram gönderi kaydetme satın al hizmetiyle birlikte sizi takip eden ya da etmeyen birçok kişi paylaşımlarınızı favoriler. Favoriye eklenen gönderiler belirli bir zaman diliminin ardından tekrardan -paylaşım sahibi gönderiyi silmediyse- ulaşılabilir hale gelir. Bu durum ise algoritma tarafından gönderinin değerli görülmesine sebep olur. Sonuç olarak da değerli içerik olmasından dolayı paylaşım keşfette daha fazla kişiye gösterilir.

Instagram Gönderi Kaydetme Nedir?

Instagram, ilk çıktığı günden bu yana kullanıcılara birbirinden farklı özellikler sunuyor. Bu özellikler öncelikle kişilerin uygulama deneyimini arttırmak amacıyla sunulsa da aslında bazı istatistiksel amaçlarda da kullanılmaktadır. Kaydet özelliği de bu amaçlardan biridir.

İlk olarak kaydetme hizmetinin unutulan paylaşımları tekrar gün yüzüne çıkarma avantajı sağladığını söyleyebiliriz. Bu da uygulama deneyimini her zaman en üst seviyeye çıkarmak amacıyla gelen bir güncelleme olduğunu gösteriyor. İstatiksel kullanımı ise gönderiyi kaydeden kişilerin sayısının içeriğe duyulan ilgiyi göstermesidir.

instagram gönderi kaydetme satın al

Instagram Kaydetme Fiyatları 2024

Instagram kaydetme satın al paketleri günümüzde özellikle hesabının etkileşimini arttırmak isteyen birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İçeriğin kaydetme sayısı arttıkça etkileşim oranı da arttığı için keşfete düşmeyi amaçlayan kullanıcılar bu hizmete yoğunlaşıyor. Her ne kadar durum böyle olsa da instagram gönderi kaydetme fiyatları 2024 yılında fazlasıyla merak ediliyor. Biz de internet sitemizde uygun fiyatlarla satışını yaptığımız instagram gönderi kaydetme satın al hizmetinin fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

İşte instagram gönderi kaydetme fiyatları 2024 yılında şu şekilde;

Miktar

Fiyat (2024 Güncel)

Instagram 100 Gönderi Kaydetme

1 TL

Instagram 250 Gönderi Kaydetme

1,99 TL 

Instagram 500 Gönderi Kaydetme

3,99 TL

Instagram 1000 Gönderi Kaydetme

7,99 TL 

Instagram 2500 Gönderi Kaydetme

14,99 TL

Instagram 5000 Gönderi Kaydetme

24,99 TL 

Instagram 7500 Gönderi Kaydetme

34,99 TL 

Instagram 10.000 Gönderi Kaydetme

49,99 TL 

Instagram Keşfet Etkili Gönderi Kaydetme

Instagram gönderi kaydetme satın al paketlerinin sunmuş olduğu avantajlardan sürekli olarak bahsediyoruz. Bu avantajlar arasında içeriğin kısa süre içerisinde gönderi kaydetme sayesinde keşfette yerini alabilecek olmasının üzerinde durmamız gerekiyor. Bir içeriğin oldukça iyi seviyelerde olması için beğeni, takipçi ve izlenme almak tek başına anlam ifade etmez. Bu sebeple instagram kaydetme satın alarak içeriği değerli kılmalısınız.

Instagram Gönderi Kaydetme Satın Al Şifresiz

Instagram'da yaptığınız paylaşımlar için gönderi kaydetme satın al avantajlarını değerlendirin. Bu noktada internet üzerinden yaptığınız araştırmalar neticesinde birçok sağlayıcı karşınıza çıkacaktır. Her ne kadar seçeneğiniz çok olsa da size uygun olanı ve hizmet için sizden şifre talep etmeyeni seçmelisiniz. Bu hem kişisel verileriniz için hem de hesap güvenliğiniz için fazlasıyla önemlidir.

İnternet sitemiz instagram gönderi kaydetme satın al işlemlerinde sizden herhangi bir hesap şifresi talep etmez. Satın alım aşamasında işlemin tamamlanması için sadece ve sadece gönderi bağlantısı ile işlemleri gerçekleştirir. Bu sebeple de instagram kaydet satın al işlemlerinde tercihinizin bizden yana olması size avantaj sağlar.

instagram post kaydetme satın al

Instagram Kaydetme Nasıl Satın Alınır?

Instagram gönderi kaydet satın al işlemini gerçekleştirmek aslında fazlasıyla kolaydır. İşlem yapacağınız internet sitesinin arayüzünün kolay kullanışlı olması size avantaj sağlar. Birkaç adım neticesinde kaydetmeleri satın alabilirsiniz. Peki internet sitemizden gönderi kaydetme satın almayı nasıl yaparsınız?

İstiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz.

  1. Anasayfa'da bulunan instagram kaydetme satın al hizmeti instagram gönderi kaydetme satın al sayfasına giriş yapın.
  2. Açılan sayfadan instagram kaydetme satın al işlemini başlatın.
  3. İster uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin, isterseniz de üst kısımdan miktarı siz belirleyin.
  4. Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden size uygun olan ödeme yöntemlerimizden herhangi birini seçin.
  5. Satın alma işleminin tamamlanması için ödemeyi gerçekleştirin.

Instagram kaydetme satın almak sadece 5 adımda gerçekleştirilebilecek bir işlemdir.

Bu işlemlerin ardından instagram kullanıcılarının gönderinizi kaydetmesi için ihtiyacınız olan teslimat süresi ortalam 10-15 dakika olacaktır. Bu süre zarfı tamamlandığında instagram kaydetme satın almanın size sağladığı avantajlarla karşı karşıya kalacaksınız. Tek başına instagram gönderi kaydetme satın al hizmeti etkileşim artışı için yeterli olmaz. Ek olarak instagram profil ziyareti satın al hizmetiyle de etkileşimleri kat kat arttırma fırsatı elde edebilirsiniz.

Paket Favorilere Eklendi!